Працевлаштування водіїв категорії C + E в США

З радістю повідомляємо Вам, що група компаній Smart Work відкриває новий напрям в діяльності, а саме – ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВОДІЇВ КАТЕГОРІЇ С + Е В США.

Проводимо набір водіїв категорії C + Е в Сполучених Штатах Америки, пропонуємо постійну роботу, контракт на 3 роки. Кандидат, який відповідає вимогам програми, отримає підтримку в отриманні Зеленої Карти, тобто візи, яка дає право на легальне перебування і працевлаштування на території Сполучених Штатів. Допомогаємо в отримання Зеленої Карти для всієї родини (дружина, діти)

Якщо у вас є водійські права категорії C + E, ваш досвід водіння не менше 3-х років, який ви можете підтвердити рекомендаціями від роботодавця, говорите по-англійськи на рівні не нижче B2, що не були судимі і не були учасниками аварійних ситуацій на протязі 5 років – ми запрошуємо вас подати заявку на участь у Програмі.

Нижче ми допоможемо відповісти на найбільш важливі питання, які можуть у Вас виникнути.

Весь процес працевлаштування та завершення всіх формальностей займає від 12 до 18 місяців.

Перший етап – заповнення та відправка нам всіх необхідних документів.

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція – повідомте нам, і ми відправимо вам необхідний пакет документів.

Одна з вимог для подачі заявки – створення відеоінтерв’ю на англійській мові, в якому Ви розкажете про себе і про свій досвід роботи, а також наведете аргументи до зміни роботи і переїзду в США.

Після отримання документів і їх перевірки, протягом 1-2 тижнів Ви отримуєте конкретну пропозицію від роботодавця з описом вакансії, місцем роботи, описом оплати і умов праці.

Другий етап –
Відправка при необхідності залишку документів. Також необхідно пройти медичний огляд, згідно з вимогами, які діють в США

Після цього, всі документи будуть відправлені в Імміграційне службу США, яка їх буде розглядати і перевіряти протягом 5-6 місяців. Після прийняття позитивного рішення Імміграційної служби наступним кроком буде зустріч в консульстві США і проходження необхідних формальностей. Залежно від наявності дат цей етап займає 1-2 місяці.
Після зустрічі в консульстві і отримання позитивної відповіді, тобто отримання Зеленої карти, ми купуємо вам квиток в Сполучені Штати на найближчу дату. Проміжок часу від отримання Зеленої Карти до вильоту становить близько 1-4 тижнів.

 

Тож, Ви в США, що далі?

Після прильоту представники фірми зустрічають Вас в аеропорту і привозять на тимчасове місце проживання – зазвичай це будинок, в якому проживають Ваші майбутні колеги і співвітчизники (у кожного буде окрема кімната). Протягом наступних двох днів ми допомагаємо з оформленням необхідних Вам індивідуальних страхових полісів і інших формальностей, наприклад, відкриття банківського рахунку.

Далі починається наступний етап – так зване Тренінги CDL , які закінчуються наданням Commercial Driving License (Комерційної водійської ліцензії -водійські права категорії С + Е) – спеціального документа, який необхідний в США для водіння конкретних транспортних засобів. За участь у тренінгу Ви отримуєте нормальну зарплату, а сам курс займає приблизно 3-4 тижні. Після отримання ліцензії Ви офіційно приступаєте до роботи в якості водія.

Витрати.

Участь в Програмі платне. Це означає, що ми беремо плату за оформлення документації, пов’язаної з підготовкою та обробкою документів, необхідних для отримання Зеленої карти. Також необхідно враховувати додаткові витрати, наприклад, вартість отримання довідки про несудимість, вартості перекладу всіх документів, офіційні витрати в консульстві США для отримання Зеленої карти і т.д.

 

Як виглядає робота в США?

Кількість робочих годин варіюється в залежності від конкретного роботодавця і типу наданих їм логістичних послуг. В середньому за тиждень водій проїжджає 2000-3000 миль. Якщо доводиться ночувати в кабіні авто, яка добре обладнана і пристосована до ночівлі, Ви отримаєте додаткові виплати в якості витрат на відрядження. Крім того, роботодавці оплачують бонуси за економне використання палива – автомобілі оснащені системами моніторингу, які дозволяють контролювати витрату палива і рекомендувати потрібний спосіб водіння, щоб максимально ефективно використовувати споживання палива.

Замовити дзвінок

Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом

Ваше ім'я

Ваш телефон

Залишити заявку на візу

Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом

Ваше ім'я

Ваш телефон

Оберіть послугу