Про нас

Smart Work Group є міжнародною групою компаній, яка динамічно розвивається та має більш ніж амбіційні наміри.

Smart Work Group представлені більш ніж в 20 країнах, серед яких – Україна, Білорусь, Грузія, Молдова, Чехія, Словаччина, Угорщина, Румунія, Азербайджан, Узбекистан, Казахстан, Вірменія, Німеччина та США.

Всі наші компанії мають ліцензії агенств з працевлаштування та необхідні дозволи для роботи. Велика мережа офісів і партнерів з рекрутингу дозволяє дуже швидко закривати потреби виробництва в працівниках різноманітних професій.
Smart Work Group спрямована на задоволення очікувань навіть найвимогливіших клієнтів. Ми працюємо відповідно до найвищих етичних норм і стандартів ведення бізнесу.

Засновник Smart Work Group пан Mariusz Hoszowski є Головою Правління Польсько-Чеської торгово-промислової палати, а також входить до Складу Правління Загальнопольської Спілки Агенств Праці.

Smart Work Group працює у багатьох національних та міжнародних асоціаціях, які об’єднують роботодавців. Smart Work є членом польско-чеської торгівельної палати, Національного агенства праці, польско-німецької торгово-промислової палати AHK и Asociate Pracovnich Agentur (APA), а також є членами престижного клубу бізнесменів Business Centre Club.

Переглянути безкоштовні вакансії:

Замовити дзвінок

Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом

Ваше ім'я

Ваш телефон

Залишити заявку на візу

Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом

Ваше ім'я

Ваш телефон

Оберіть послугу